باز هم موبایل ها و باز هم نرم افزاری فوق العاده و کاربردی . حتما مطلعید که در گوشی های نوکیا قسمت اس ام اس گوشی واقعا مورد کم لطفی نوکیا قرار گرفته است . گوشی های سونی اریکسون در قسمت messaging دارای امکانات زیادی از جمله انیمیشن و شکلک هایی است که می توانید از آن ها برای بیان احساسات خود در محیط اس ام اس استفاده کرد چیزی که در گوشی های نوکیا جای خالی آن واقعا حس می شود . توسط نرم افزار SkyeStream SkyeText شما قادر خواهید بود این کمبود در گوشی های نوکیا را به طور کامل برطرف کنید . کافیست این نرم افزار را در گوشی خود نصب کنید و از شکلک های جالب آن در محیط اس ام اس خود استفاده کنید و لذت ببرید .

نکته مهم اینکه اگر توسط این نرم افزار برای کسی اس ام اس ارسال کنید طرف مقابل هم برای دیدن این شکلک ها باید این نرم افزار را روی گوشی خود نصب داشته باشند . خوب حتما می گویید اینطوری که این نرم افزار بی استفاده است . اما باید بگوییم اگر شما ابن نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید و طرف مقابل با گوشی سونی اریکسون خود شکلکی برای شما ارسال کند شما توسط این نرم افزار می توانید این شکلک های ارسالی را در گوشی خود و در محیط اس ام اس خود ببینید . همچنین اگر شما اس ام اسی توسط این نرم افزار که دارای شکلک میباشد برای گوشی های سونی اریکسون بفرستید این شکلک ها در گوشی طرف مقابل شما دیده خواهد شد که این واقعا فوق العاده است .

نحوه استفاده از نرم افزار : پس از نصب نرم افزار SkyeStream SkyeText برای استفاده از این نرم افزار به messaging گوشی نوکیا خود بروید و New message را انتخاب کنید . حال همان طور که در اسکرین شات می بینید  گزینه ای جدید به این منو با نام skyetext اضافه شده است که شما می توانید توسط این گزینه اس ام اس های همراه با شکلک بفرستید .


در صورتی که شما از گوشی های سونی اریکسون یا گوشی هایی که این نرم افزار روی آن نصب شده است اس ام اس های حاوی شکلک دریافت کنید این نرم افزار به طور اتوماتیک این گونه اس ام اس ها را شناسایی کرده  و به شما نمایش می دهد .

دانلود نرم افزار   SkyeStream SkyeText 1.3 full با حجم 380 کیلوبایت

پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com