توجه : این بازی فقط برای گوشی های سیمبیان 3 یعنی سیمبیان جدید نوکیا که بر روی گوشی های C7 و N8 وجود دارد قابل نصب است

ولی بر روی گوشی های از سری S60v5 مانند Vivaz و Vivaz pro از شرکت سونی اریکسون و I8910 Omnia Hd از شرکت سامسونگ به دلیل سخت افزار و gpu و Cpu قوی نیز  قابل اجراست و روی گوشی های دیگر مانند 5800 و N97 که از همین سری یعنی سری 60 ورژن 5 هستند به هیچ وجه قابل اجرا نیست و فقط و فقط بر روی سه مدل Vivaz و Vivaz Pro و I8910 Omnia Hd وهمچنین بر روی تمام گوشی های Symbian 3 جدید نوکیا مانند گوشی های N8 و C7 قابل اجراست .

PES 2011 یا همان بازی فوتبالی که قصد معرفی آن را داریم  ساخته شرکت Konami است که همیشه نام این شرکت در  لیست شرکت های تولید کننده بازی هایبا گرافیک بالا به چشم می خورد . گرافیک این بازی هم همان طور که در اسکرین شات های بالا می بینید واقعا بالاست و طبیعتا نیازمند سخت افزار و پردازنده قوی گوشی است . برای همین این بازی به هیچ وجه روی گوشی هایی مانند 5800 و N97 و … اجرا نمی شود چون این گوشی ها از سخت افزار قدیمی و ضعیفی بهره می برند .

همان طور که گفته شد حجم فایل sis بازی 53 مگابایت می باشد که برای راحتی دوستان در دانلود در سرور سایت موبایل ها دات کام آپلود شد که قادرید با لینک کاملا مستقیم و با قابلیت ادامه دانلود به دانلود بپردازید

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید

دانلود بازی PES 2011 برای گوشی های S60v5 و سیمبیان 3 با حجم 53 مگابایت

پسورد فایل فشرده  : www.mobileha.com

توجه : نصب بازی به علت حجم بالای فایل 53 مگابایتی Sis طول خواهد کشید پس شکیبا باشید