با ارائه سرويس GPRS ايرانسل هرروزه بر تعداد كاربراني كه قادرند با تلفن همراه خود به اينترنت دسترسي پيدا كنند افزوده مي شود .

اگر شما نيز هم اكنون يك سيم كارت ايرانسل در اختيار داريد و گوشي شما نيز قابليت اتصال به اينترنت را داراست ، با نرم افزاري كه امروز قصد معرفي آن را داريم قادريد تا از طريق تلفن همراهتان به ID هاي مختلف خود در سرويسهاي مختلف (MSN, Yahoo, AIM, ICQ, QQ, GTalk, Jabber ) دسترسي داشته باشيد .

موبايل ها دات كام

برنامه MovaMessenger نرم افزاري است كه به همين منظور ساخته شده است .

از آنجا اين نرم افزار جاوا مي باشد لذا در اكثر گوشي ها قابل نصب و اجرا است.

زمانی که برای اولین بار به www.movamessenger.com وارد شده و ثبت نام می کنید، نام کاربر و رمز ورود تمامی مسنجرهایتان را وارد کنید تا از آن پس، تنها با وارد شدن به این سایت، تمام پیام هایی را که به این مسنجرها ارسال می شوند دریافت کنید – بدون اینکه لازم باشد برای تک تک مسنجرهایتان رمز ورود و نام کاربر وارد کنید.

ویژگیهای MovaMessenger:

به صورت همزمان به تمامی مسنجرهایتان دسترسی دارید و از آنها پیام دریافت می کنید!
با MovaMessenger به MSN، Yahoo، AIM، ICQ، GTalk، QQ، Jabber دسترسی دارید!
یکی از ویژگیهای خاص MovaMessenger امکان ارسال دیتا بصورت فشرده تر و در تنیجه کاهش كاهش هزينه(GPRS) است. به علاوه، ارسال پیام با MovaMessenger، معمولاً هزینه کمتری نسبت به سرویس پیام کوتاه (SMS) دارد!
نحوه کار کردن با MovaMessenger ساده است و بجز تنظیمات GPRS نیازی به تنظیمات خاصی ندارد!
MovaMessenger به صورت خودکار زبان گوشی تلفن همراه شما را پیدا می کند و شما می توانید با زبان انتخابی گوشی خود با آن کار کنید!

 

جهت نصب اين نرم افزار شما 2 راه در پيش داريد :

1- دانلود نرم افزار و انتقال ان به گوشي خود و نصب آن

2- دانلود مستقيم از طريق تلفن همراهتان

در صورتي كه قصد داريد تا اين نرم افزار را دانلود و سپس به تلفن همراهتان انتقال دهيد كافي است نرم افزار MovaMessenger را از لينك زير دانلود كنيد :

دانلود MovaMessenger

كلمه عبور فايل : www.mobileha.com

حجم : 156 كيلوبايت

 پس از دانلود ، آن را از حالت فشرده خارج كنيد (كلمه عبور جهت باز كردن فايل فشرده : www.mobileha.com ني باشد ) سپس فايل Jar را به گوشي خود انتقال دهيد

همچنين شما ميتوانيد اين برنامه را مستقيما در گوشي خود دانلود و نصب كنيد:

برای این کار تنها کافی است بخش مرورگر اینترنت (web browser) گوشی خود را باز کنید و سپس به آدرس زیر بروید:

http://movamessenger.com/jad