همان طور كه اطلاع داريد در چند پست قبل نرم افزاري براي گوشي هاي s603rd  نوكيا معرفي كرديم كه بسيار كاربردي بود و كار آن تبديل اس ام اس هاي شما از حالت فينگيليش به فارسي و فارسي به فينگيليش بود . اين نرم افزار با استقبال بالاي بازديد كنندگان سايت موبايل ها دات كام مواجه شد اما عده اي از دوستان در قسمت نظرات از ما كمي دلخور بودند كه چرا اين نرم افزار را تنها براي گوشي هاي s603rd  نوكيا گذاشته ايم . حال مژده اي براي اين دوستان داريم كه همان نرم افزار fi2fa اين بار براي گوشي هاي سري 60 نوكيا توسط دوست خوبمان علي واثقي نوشته شده است كه اين نرم افزار را به صورت رايگان در اختيار همه قرار داده است . ما هم به نوبه خودمان از اين برنامه نويس عزيز تشكر مي كنيم و برنامه كاربردي ايشان را در سايت موبايل ها دات كام قرار مي دهيم تا همه عزيزان از اين برنامه استفاده كنند .لطفا براي نصب حتما راهنماي نصب كه در انتهاي مطلب و در ادامه مطلب گذاشته شده است را بخوانيد .

Fi 2 Fa نام نرم افزاری است که شما توسط آن می توانید تمامی اس ام اس های موجود در  گوشی خود را از حالت فینگلیش ( به عنوان مثال : salam ) به حالت فارسی ( سلام ) و بالعکس یعنی از فارسی به فینگلیش تبدیل کنید . جالب است این طور نیست ؟؟؟؟؟؟؟ با گران شدن نرخ اس ام اس های فینگلیش وجود این نرم افزار واقعا احساس می شد که این کار توسط سازنده نرم افزار جناب آقای علی واثقی انجام شد و این نرم افزار ساخته شد .

با گران شدن نرخ اس ام اس های انگلیسی عده ای به علت اینکه همچنان به نوشتن اس ام اس فینگلیش عادت داشتند و نوشتن یک کلمه اس ام اس فارسی برایشان سخت بود و همچنین به علت تسلط به حروف انگلیسی و اس ام اس فینگلیش  حاضر هستند تا گرانی اس ام اس فینگلیش را به جان بخرند اما اس ام اس فارسی را ننویسند زیرا همان طور که خودتان می دانید تایپ اس ام اس فینگلیش خیلی سریعتر و راحت تر از تایپ اس ام اس فارسی است . اما نگران نباشید نرم افزار Fi 2 Fa برای حل مشکل شما ساخته شده است . شما می توانید در گوشی خود به راحتی و همانند قبل به سرعت اس ام اس فینگلیش خود را بنویسید و این اس ام اس تایپ شده را به نرم افزار Fi 2 Fa بدهید تا Fi 2 Fa متن اس ام اس فینگلیش شما را خیلی سریع و راحت به اس ام اس فارسی تبدیل کند . فکر نمی کنیم با این توضیحات با کاربرد این نرم افزار آشنا نشده باشید پس پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر این نرم افزار را دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید و از آن لذت ببرید .

راهنماي نصب : در فایل دانلود 5 نرم افزار گذاشته شده است که شما باید آن ها را حتما به همان ترتیب شماره گذاری شده نصب کنبد وگرنه در اجرای این نرم افزار با مشکل مواجه خواهید شد . همچنين تمام 5 فايل را در حافظه داخلي گوشي خود نصب كنيد . نگران نباشيد اين 5 فايل اصلا فضايي از گوشي شما را نمي گيرد . پس از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کنید و تمام این 5 فایل را در یک پوشه قرار دهید و این پوشه را توسط کابل یا رم ریدر به گوشی خود انتقال دهید . سپس از فایل شماره ۱ شروع به نصب کنید تا به فایل شماره5 برسید .

دانلود نرم افزار fi2fa براي گوشي هاي سري 60 نوكيا با حجم 640 كيلوبايت

پسورد فايل فشرده : www.mobileha.com