توسط نرم افزاي كه امروز قصد معرفي آن را داريم شما مي توانيد اس ام اس هاي دريافتي و ارسالي  خود را دسته بندي كنيد . ابتدا بايد بگوييم كه اين نرم افزار يكي از نرم افزارهاي جانبي شركت نوكيا است كه براي گوشي هاي s60v3 خود منتشر كرده پس احتمالا خود نوكيا در صدد رفع مشكلي بوده كه اقدام به توليد اين نرم افزار كرده است.  خوب حالا حتما مي پرسيد دسته بندي يعني چه ؟؟؟؟

nokiaconversation1

كار اين نرم افزار بسيار جالب است . فرض كنيد شما تعداد زيادي اس ام اس از افراد زيادي كه نام آن ها در دفترچه تلفن گوشي شما موجود است داريد . مثلا 5 اس ام اس از فردي با نام Ali  و چند اس ام اس از فرد ديگري به نام mehrdad  در inbox گوشي خود داريد و در بين اين اس ام اس ها از افراد ديگر هم به صورت پراكنده  اس ام اس داريد . حال اين نرم افزار پس از نصب شدن تمامي اس ام اس هاي يك فرد را در كنار هم قرار مي دهد . يعني اس ام اس هاي Ali را در كنار هم  اس ام اس هاي mehrdad را در كنار هم و به طور كل  تمام اس ام اس هايي كه از هر فرد آمده است را در كنار هم قرار مي دهد و بر روي نام هر كسي تعداد اس ام اس هاي ارسالي اش را هم ثبت مي كند  جالب است اين طور نيست ؟؟؟؟؟؟ ناگفته نماند كه اين نرم افزار همان طور كه در عنوان مطلب خوانديد براي اس ام اس هاي ارسالي هم اين كار را انجام مي دهد . لطفا براي دانلود و آموزش استفاده به ادامه مطلب مراجعه فرماييد .

راهنماي استفاده : با نصب این نرم افزار  یک شرتکات در قسمت برنامه ها ایجاد می شود و همچنین يك منو جدبد به قسمت Contacts گوشي شما معمولا با نام group sms  نیز اضافه می شود که از طریق این قسمت يا با مراجعه به خود برنامه مي توانيد اس ام اس هاي دسته بندي شده خود را ببينيد و حتي مي توانيد اس ام اس هم ارسال كنيد .

نكته مهم  اين كه اين نرم افزار براي هر سري از گوشي هاي s60v3 نوكيا نسخه مخصوص به خود دارد كه شما بايد نسخه مربوط به گوشي خود را دانلود كنيد .

دانلود نرم افزار  Nokia Conversation

براي گوشي هاي  سيمبيان 9.1  ( مانند n73 – 3250 – 5500  و ….. )

براي گوشي هاي سيمبيان 9.2 ( مانند n95 – 5700 –  n82   ,  ….. )

براي گوشي هاي سيمبيان  9.3 ( مانند n96 و …… )

براي گوشي هاي سري E سيمبيان 9.1 ( مانند e65 )

براي گوشي هاي سري E سيمبيان 9.2

در بعضي از اين فايل هاي دانلود 2 فايل وجود دارد كه شما بايد اقدام به نصب هر دو فايل كنيد

پسورد فايل فشرده : www.mobileha.com