در چند پست قبل نرم افزاري را معرفي كرديم كه توسط آن مي توانستيد با دوستان حود كه در ياهو مسنجر آنلاين هستند گفتگو كنيد و همانند ياهو مسنجر امكان voice chat  و call داشتيد . اين نرم افزار با استقبال بسيار بالايي روبرو شد . اما ما شرمنده دوستاني بوديم كه گوشي هاي جاوا و s60 داشتند . اما حالا برگشتيم به همان پست اما با يك خبر خوش و با دستي پر . بله درست حدس زديد بالاخره نسخه جاوا و s60 از اين نرم افزار را هم  براي شما فراهم كرديم . اميدواريم كه گله اي كه دوستان از ما در بخش نظرات داشتند ( به خاطر s603rd  بودن اين نرم افزار ) برطرف شده باشد . هم اكنون نسخه هاي جاوا و s60 از اين برنامه در اختيار شماست . دانلود كنيد و لذت ببريد .

talkonaut-s60-2nd41093.gif

حتما خیلی سخت است وقتی که مجبور می شوید جمله های بلند را با دکمه های موبایل برای دوستانتان که در یاهو مسنجر کامپیوترآنلاین هستند ارسال کنید .بی شک  کاری سخت و خسته کننده است که لذت چت را از بین می برد .
و بارها آرزو کردید کاش برنامه ای برای موبایل وجود داشت که مانند یاهو مسنجر امکان call  و چت صوتی را فراهم می کرد . و این افتخار نصیب سایت موبایل ها دات کام شد تا برای اولین بار نرم افزاری برای گوشی های سری 60 ویرایش سوم معرفی کند که شما از طریق گوشی خود بتوانید با دوستان آنلاین خود در یاهو مسنجر از طریق gprs  به مکالمه بپردازید . کمی فکر کنید !!!!!!!!
شما در کوچه  در خیابان و در تمام مکان هایی که سیستم gprs  برقرار است می توانید با دوستان خود در یاهو مسنجر گقتگوی زنده داشته باشید . این مطلب کمی به رویا نزدیکتر است تا واقعیت .
اما موبایل ها دات کام این افتخار را دارد که برای اولین بار در بین سایت های فارسی زبان موبایل اقدام به معرفی این نرم افزار کرد  . این نرم افزار توسط سایت موبایل ها دات کام برای 2 هفته تست شد و هیچ مشکلی هم وجود نداشت . برای گفتگوی زنده هم کافیست هنگامی که پنجره مربوط به چت با دوستتان باز شد دکمه سبز گوشی را فشار دهید و برای فطع گفتگو هم از دکمه قرمز گوشی استفاده کنید . همانند یک نماس واقعی . تا این جای مطلب را خواندید ؟؟؟؟؟؟ توصیه می کنیم ادامه را هم دنبال کنید .
فکر می کنید این نرم افزار به غیر از گفتگوی زنده و چت صوتی چه امکانات دیگری داشته باشد ؟؟؟ چت روم ؟؟ add  و delete ‌ آیدی ؟؟ امکان ارسال فایل  ؟؟؟؟ شکلک های بسیار زیبا و متنوع ؟؟؟؟؟؟ باید با کمال نا باوری خدمت شما عرض کنیم که تمامی این قابلیت ها در نرم افزاری که به شما معرفی می کنیم وجود دارد . بیشتر از این شما را معطل نمی گذاریم . خودتان اقدام به نصب این نرم افزار جنجالی و فوق العاده فوق العاده جالب کنید و از بازدید همیشگی سایت موبایل ها دات کام و معرفی این گونه نرم افزارها که نمونه آن در هیچ سایت ایرانی ای نیست لذت ببرید

دانلود نسخه جاوا  با حجم 318 كيلوبايت

دانلود نسخه S60 با حجم 549 كيلوبايت

پسورد: www.mobileha.com