اينبار قصد معرفي نرم افزاري را داريم كه با استفاده از آن قادريد تا از طريق كامييوتر بر روي گوشي هاي نوكيا داراي سيستم عامل سيمبيان سري 60 كنترل داشته باشيد و از از طريق كامپيوتر گوشي خود را كنترل كنيد .

با استفاده از نرم افزارRemote S60 Professional 2.68 قادريد تا‌:

– صفحه نمايش گوشي خود را در يك پنجره ويندوز نمايش دهيد

– در كامپيوتر از صفحه نمايش گوشي خود عكس بگيريد

– در كامپيوتر از صفحه نمايش گوشي خود فيلم تهيه كنيد

– در كامپيوتر خود تايپ كنيد و در صفحه نمايش گوشي مشاهده كنيد

اين نرم افزار از طريق اتصال به كامپيوتر به وسيله كابل USB يا بلوتوث قادر به برقراري ارتباط بين گوشي شما و سيستم عامل شما (ويندوز) مي باشد .

به طور مثال كافي است پس از فعال كردن نرم افزار ، با استفاده از كيبورد كامپيوتر به قسمت Massage گوشي خود مراجعه كنيد و اقدام به تايپ يك پيام كوتاه براي دوستتان كنيد . مطمئنا سرعتي كه در تايپ با كيبورد كامپيوتر داريد بسيار بالاتر از سرعت تايپ با صفحه كليد گوشي است . پس از تايپ هر كاراكتر مشاهده مي كنيد كه همان كاراكتر در گوشي شما تايپ شده است ! حال مي توانيد با استفاده از كيبورد كامپيوتر اقدام به ارسال پيام كوتاه براي دوستتان كنيد و يا بلافاصله به پيام هاي كوتاه دوستان خود پاسخ دهيد .

 

remotes۶۰professional.gif

تصور كنيد در حالي كه گوشي شما در جيبتان است و آن را به وسيله يك بلوتوث به كامپيوتر متصل كرده ايد ، قادريد تا از گوشي خود و اقدام به بازي ، نصب نرم افزار ، نمايش فيلم و عكس و … كنيد .

همچنين از اين نرم افزار مي توان جهت تهيه فيلم آموزشي مرتبط با يك نرم افزار موبايل استفاده كرد و يا با استفاده از ان از صفحه نمايش گوشي خود و برنامه اي كه در حال اجراست يك عكس تهيه كنيد .

دانلود نرم افزار Remote S60 Professional 2.68

كلمه عبور فايل فشرده : www.mobileha.com

حجم : 1.1 مگابايت

پس از دانلود فايل Zip را از حالت فشرده خارج سازيد و سپس فايل Setup.exe را در كامپيوتر خود و فايل Mobileways.Remote.S60.Professional.v2.68.S60.sis را در گوشي خود نصب كنيد و سپس گوشي خود را از طريق يك بلوتوث و يا كابل گوشي با كامپيوتر متصل سازيد و هر دو برنامه را در كامپيوتر و موبايل فعال كنيد .

لازم به ذكر است كه اين نسخه از نرم افزار تنها براي گوشي هاي سيمبيان سري 60 مي باشد و خودم بر روي گوشي 6681 تست كردم