دوست شما نيز به شما تك زنگ مي زند و قصد اذيت كردن شما را دارد ؟

يكي از آشنايانتان يكي از طرحهاي ايرانسل را فعال كرده و براي شما پيام هاي كوتاه بي مصرف مي فرستد ؟

از پيام هاي كوتاه تبليغاتي خسته شده ايد ؟

از اينكه به طور مكرر گوشي شما زنگ هاي بيهوده و پيام هاي كوتاه سركاري دريافت مي كند ناراحت هستيد و نمي دانيد چه كنيد ؟

Black Baller برنامه ای است كه با استفاده از آن مي توانيد در گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبيان سري 60 به مقابله با مزاحمين بپردازيد.

blackballer.gif

به وسیله این برنامه شما میتوانید ليستي از شماره تلفن ها ایجاد نمایید که بر حسب نیاز- تماس، SMS و حتی MMS! را فـــیلـــتر میکند.
وقتی شما یک شماره را اضافه می کنید و تیک تماس و SMS را میزنید، هرگاه شماره مورد نظر با شما تماس بگیرد،بلافاصله تماس قطع مي شود و گوشي زنگ نمي خورد .
در مورد SMS هم، وقتی فرد مزاحم SMS ای برای شما ارسال کند، SMS مستقيما درون برنامه جاي ميگيرد و خبری از آن در Inbox و صداي زنگپيام كوتاه نيست .

از مزاياي جالب اين نرم افزار اين است كه اگر فردي به شما تك زنگ زد و بلافاصله قطع كرد پيغامي مشاهده مي شود كه آيا قصد داريد فرد مورد نظر را به Black List اضافه كنيد ؟

همچنين شما مي توانيد فرد يا گروهي را تا مدت و زماني خاص به عنوان Black List مشخص كنيد و پس از آن تاريخ به طور اتوماتيك شماره فرد مزاحم از ليست سياه پاك شود .

همچنين قادر به مقابله با مزاحميني كه شماره آنها در تلفن همراه شما درج نمي شود و با نام Private Number شناخته مي شوند هستيد .

همچنين قارديد تا با تهيه White List (ليست سفيد) تنها گوشي شما براي شماره هايي كه اضافه كرده ايد زنگ بخورد و براي كليه افزاد مسدود شود .

این برنامه بر روی نوکیا N70 و 6681 تست شده و به خوبی عمل کرده است.
شما هم اگر روی مدل خاصی نصب کردید و کار کرد، خوشحال می شوم اینجا اعلام کنید

لینک دانلود: Black Baller 1.1

پسورد فایل: www.mobileha.com

حجم فایل : 96 کیلوبایت

نرم افزار به صورت كاملا كرك شده ارائه شده است در صورتي كه با پيغامي مبني بر وارد نمودن شماره سريال مواجه شديد مي توايند هر عدد دلخواهي را وارد كنيد و مشاهده كنيد كه نرم افزار كرك شده است 🙂