بله تعجب نكنيد . عنوان مطلب كاملا درست بود . دنياي نرم افزار هاي موبايل آن قدر پيشرفت كرده كه روز به روز بايد انتظار شنيدن ساخته شدن نرم افزار هاي كامپيوتري براي موبايل باشيد . حال آن نرم افزار ساده و سبك باشد و يا مانند نرم افزاري مانند office  كه خودش يك سي دي كامل است حجيم باشد .  كمتر كسي است كه مجموعه office  از شركت microsoft  را نشناسد . لا اقل بيشترين استفاده مردم از اين بسته نرم افزاري به خاطر وجود دو نرم افزار بسيار ارزشمند و كاربردي Word , Excel موجود در آن است .

  office-2.jpg

  office.jpg

استفاده از اين دو نرم افزار لا اقل در ايران بيشتر از نرم افزارهاي ديگر موجود در اين مجموعه است . همان طور كه اطلاع داريد نرم افزار word  براي تايپ متون و ويرايش و تعويض فونت آن و … و نرم افزار Excel  هم براي رسم نمودار و تغيير رنگ آن و … است . اما  تا چند وقت پيش تمامي اين امكانات براي نسخه كامپيوتري از اين نرم افزار بود . اما حالا نسخه تحت موبايل از نرم افزار فوق العاده office  براي گوشي هاي سري 60 و سري 60 ورژن 3 ساخته شده است كه وب سايت موبايل ها دات كام آن را با هر دو نسخه s60 و s603rd از اين نرم افزار  به همراه كرك براي شما قرار مي دهد.  . توسط نرم افزار word  اين مجموعه مي توانيد همانند نسخه كامپيوتري از آن به وبرايش متون خود بپردازيد . فكر نمي كنيم احتياجي به توضيحات بيشتر باشد چون اين نرم افزار كاملا شناخته شده است . دانلود كنيد و لذت ببريد .

دانلود نرم افزار office براي گوشي هاي سري 60 با حجم 539 كيلوبايت

براي كرك كردن برنامه فايل  Office.Patch كه در فايل دانلود موجود است راهم بر روي گوشي خود نصب كنيد

پسورد فايل فشرده : www.mobileha.com

—————————————————————————

دانلود نرم افزار office براي گوشي هاي سري 60 ورژن 3 با حجم 3.76 مگابايت

براي كرك كردن برنامه فايلkeygen موجود در فايل دانلود را در كامپيوتر خود باز كنيد و شماره سريال گوشي خود را در آن بزنيد و سريال براي كرك كردن را بگيريد . براي پيدا كردن شماره سريال گوشي خود در صفحه اصلي #06*# را بزنيد .

پسورد فايل فشرده : www.mobileha.com