دوستان همان طور که مشاهده کردید در پست قبل نسخه 1.50 از نرم افزار x-plore را که با کرک تک آیکونه بود را معرفی کردیم .  در واقع کرک تک آیکونه که بر مبنای پایتون نوشته می شود بهترین نوع کرک برای این برنامه است . حالا قصد داریم آخرین نسخه از برنامه X-plore را با کرک تک آیکونه به دوستان معرفی کنیم . این نسخه و این کرک پیشنهاد سایت موبایل ها دات کام به شماست . توضیحات x-plore را می توانید به طور کامل در پست قبل بخوانید . از ویژگی های نسخه 1.51 می توان به دو مورد زیر اشاره کرد .

پیش نمایش فایل های صوتی ( کافیست با جوی استیک گوشی بر روی آهنگ ها بروید تا x-plore آهنگ ها و موزیک ها را برای شما به صورت یک پیش نمایش پخش کند  )

در این نسخه زبان شیرین فارسی به طور کامل پشتیبانی می شود . ( برای انتخاب زبان فارسی در داخل نرم افزار گزینه Menu را انتخاب کرده سپس به tools رفته از منوی جدید گزینه Configuration را انتخاب کنید . حالا در این قسمت به بخش language رفته با انتخاب گزینه persian تمام منوی های نرم افزار به زبان فارسی تبدیل می شود .

دوستان توجه داشته باشند تمام توضیحات را از پست قبل یعنی اینجا بخوانید تا با مشکل مواجه نشوید . این نوع کرک همان طور که گفته شد بر مبنای پایتون نوشته شده است . پس دانلود و نصب پایتون که می توانید آن را از پست قبل دانلود کنید فراموش نشود .

این نسخه از x-plore قابلیت نصب و اجرا بر روی تمامی گوشی های S60v3 و s60v5 را داراست اما برای نصب احتیاج به ساین و یا گوشی هک شده دارد .

دوستان توضیحات جدید طریقه استفاده از نرم افزار x-mods برای تغییر آیکون ها در انتهای مطلب پست قبل اضافه شد .از این نرم افزار می توانید در این نسخه یعنی نسخه 1.51 هم استفاده کنید . برای آموزش تغییر آیکون های برنامه x-plore لطفا به پست قبل مراجعه کنید .

دانلود x-plore 1.51 کرک تک آیکونه با حجم  909 کیلوبایت

پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com