کمتر کسی است که در دنیای بازی و نرم افزار موبایل باشد که این بازی را نشناسد . می توان گفت اگر تعداد بازی های معتاد کننده دنیا 10 عدد باشد یکی از ان بازی ها همین بازی Angry Birds است که امروز قصد معرفی آن را داریم . این بازی برای سیستم عامل های مختلف همچون آیفون و آندروید و Maemo و … منتشر شده بود که حالا چند وقتی است نسخه های کاملا مشابه هم برای سیستم عامل سیمبیان منتشر شده است .

متاسفانه یا خوشبختانه این بازی فقط قابلیت نصب بر روی سیمبیان جدید نوکیا با نام Symbian 3 که بر روی گوشی هایی چون C7 و N8 و E7 و از این قبیل موجود است قابلیت نصب دارد . اگر گوشی هایی از این سری دارید و تا به حال این بازی را تجربه نکرده اید سایت موبایل ها دات کام به شما توصیه می کند حتما یک بار این بازی را تجربه کنید ، آن وقت متوجه می شوید دل کندن از آن واقعا سخت است ! این بازی در نسخه های ساین نشده منتشر شده بود که این بار سایت موبایل ها دات کام نسخه کامل و ساین عمومی شده از این بازی را دراختیار شما قرار می دهد که بدون کوچکترین مشکل و اروری قابلیت نصب دارد .

این بازی بی نظیر را می توانید با حجم 13 مگابایت با لینک کاملا مستقیم و با قابلیت ادامه دانلود از ادامه مطلب دانلود نمایید …

 دانلود بازی Angry Birds Seasons Summer Pignic v.1.5.0 برای گوشی های Symbian 3 با حجم 13 مگابایت

  پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com