امروز قصد معرفي نرم افزاري را داريم كه واقعا جاي خالي آن در سايت احساس مي شد و دوستان زيادي هم در قسمت نظرات خواستار قرار دادن اين نرم افزار در سايت بودند .  نرم افزار هاي منشي تلفني انواع و اقسام زيادي دارند اما سايت موبايل ها دات كام قصد معرفي دو تا از بهترين و كاملترين نرم افزار هاي منشي تلفني براي گوشي هاي سري 60 و سري 60 ورژن 3 را دارد . نام نرم افزار منشي تلفني تمام و كمال اول كه براي گوشي هاي سري 60 است  Best Answering Machine نسخه كرك شده است كه واقعا نرم افزار كامل و با محيط كاري ساده و پركاربردي است و نام نرم افزار منشي تلفن دوم كه براي گوشي هاي سري 60 ورژن 3 است voice inbox كه داراي كرك است كه كرك آن هم نياز به ساين كردن دارد . دوستاني كه به تازگي به جمع سايت موبايل ها دات كام پيوسته اند اگر همچنان در ساين كردن مشكل دارند كافيست به اينجا مراجعه كنند .

حتما همه شما با كار نرم افزارهاي منشي تلفني يا پيغام گير آشنا هستيد . در واقع كار اين نرم افزار ها به اين صورت است كه شما صدايي را ضبط مي كنيد تا در مواقعي كه نمي توانيد به تماس هاي خود پاسخ بدهيد بعد از پخش شدن صداي ضبط شده شما كه از قبل اين كار را انجام داده ايد كساني كه با شما تماس مي گيرند مي توانند پيغام هاي خود را بگويند تا اين نرم افزار پيغام را ضبط كرده و بعدا شما بتوانيد به پيغام هاي خود گوشي كنيد .

نكته قابل ذكر اينكه نرم افزار Best Answering Machine را كه براي گوشي هاي s60  معرفي كرديم نسخه s603rd  هم دارد اما به دليل اينكه داراي باگ هاي بزرك و اشكالات زيادي مخصوصا در كرك برنامه است از قرار دادن نسخه s603rd  از نرم افزار Best Answering Machine  در سايت خودداري كرديم و به معرفي منشي تلفني voice inbox كه يكي از بهترين برنامه ها براي اين كار است پرداختيم . اما Best Answering Machine كه براي سري 60 معرفي كرديم نسخه فول و كرك شده و بدون اشكال است . اين نرم افزار ها را در ادامه مطلب دانلود كنيد و لذت ببريد .

دانلود نرم افزار Best Answering Machine براي گوشي هاي سري 60 نسخه كرك شده

دانلود نرم افزار voice inbox براي گوشي هاي سري 60 ورژن 3 به همراه كرك ( كرك نياز به ساين دارد )

پسورد فايل هاي فشرده : www.mobileha.com