بازی Bounce یکی از جذابترین و پرطرفدارترین بازی گوشی های کلاسیک نوکیا است که از دیر باز در بسیاری از مدلهای کلاسیک گوشی های نوکیا جا خوش کرده است و در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. این بازی جذاب و جالب که بونس نام دارد شرح حال یک توپ جنبان است که باید با گذشت از مراحل سخت و دشوار و عبور از سد سوزن هایی که برای پنچری اش گذاشته شده است بگذرد و به پایان هر مرحله برسد . این بازی مدت هاست که در گوشی های نوکیا به عنوان بازی اصلی این دستگاه ها شناخته می شود . قطعا بعد از گذشت چند مرحله ، روند بازی آنقدر مشکل خواهد شد که برای طی کردن مرحله جدید باید ساعت ها و روزها تلاش کنید تا بتوانید مرحله های بعدی را پشت سر بگذارید . اما احتمالا برایتان جالب خواهد بود که بدانید این بازی دارای چند کد مخفی (کد تقلب) است که با استفاده از آن میتوانید قابلیت‌های جالبی را نصیب توپ قرمز رنگ خود کنید! نسخه جاوا را می توانید در ادامه مطلب ( پایین ) دریافت کنید

 

bounce

 

 

همچنین در ادامه میتوانید نسخه جاوای این بازی را به همراه نسخه اندروید این بازی برای تلفن همراه خود از سرور موبایلها دات کام دریافت کنید تا بتوانید آن را بر روی تلفن همراهی که مایلید نصب کنید و خاطرات نوستالوژیک قدیمی را دوباره ورق بزنید .

 

» دانلود بازی نوستالوژیک Bounce نسخه جاوا (قابل نصب بر روی اکثر تلفن‌های همراه)
کلمه عبور فایل فشرده : www.mobileha.com
حجم: 110 کیلوبایت

 

کد های تقلب بازی Bounce :

کد ضد ضربه کردن: در محیط بازی ۷۸۷۸۹۸ را وارد کنید. خوب همه چیز تمام هست. حال دیگر شما با برخورد به موانع نمی بازید. باز کردن همه مراحل: این بار ۷۸۷۸۹۹ را وارد کنید. اوکی شد! برای رفتن به مرحله قبلی دکمه ۱ و برای رفتن به مرحله بعدی دکمه ۳ را فشار دهید! به هوا برخواستن: برای این منظور پس از وارد کردن ۷۸۷۸۹۹ دکمه # را بزنید. نیرویی مخفی شما را بی وزن کرده و به هوا خواسته و به سقف خواهید چسبید!
توضیح : 
پس از خارج کردن فایل از حالت فشرده ، سه فولدر مختلف مشاهده خواهید کرد که بازی Bounce را در اندازه های مختلف صفحه نمایش در اختیارتان قرار میدهد ، با توجه به مدل تلفن همراه‌تان و اندازه صفحه نمایش آن یکی از فولدرها را انتخاب کنید و فایل JAR موجود در آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید . ضمنا فایل JAD نیز داخل هر فولدر قرار داده شده است که تنها مربوط به برخی از مدل‌های گوشی سامسونگ است که میبایست به همراه فایل JAR نصب شوند و سایر گوشی ها نیازی به این فایل ندارند.