Fruit Ninja از سری بازی های اعتیاد آور و فوق العاده مهیج و پرطرفدار دنیاست که برای گوشی ها و سیستم عامل های مختلف تولید شده است که نسخه ای از این بازی پرطرفدار نیز برای گوشی های سیمبین با نسخه سیمبین 3^ مانند گوشی های N8 و C7 نیز تولید شده است .  همان طور گفته شد این بازی با اینکه برای گوشی های ^3 تولید شده و مختص این گوشی هاست اما بر روی گوشی های قوی S60v5 همانند گوشی های Vivaz و Vivaz Pro و  Satio و سامسونگ Omnia hd و گوشی هایی از این قبیل که از در خانواده S60v5 جا می گیرند اما دارای پردازنده و سخت افزار قوی هستند نیز اجرا می شود .

در این بازی زیبا باید میوه های آبدار را توسط شمشیر نینجا ، قطعه قطعه کنید ، اما در این بین بمب هایی نیز همرنگ میوه ها به بالا پرتاب می شود که با اصابت شمشیر شما به این بمب ها ، شما منفجر و Game Over می شوید . این بازی زیبا را به دارندگان گوشی های سیمبین S60v5 با سخت افزار قوی  ( مدل هایی که نام برده شد ) و تمام دارندگان گوشی های 3^ شدیدا پیشنهاد می کنیم . گرافیک بازی هم همان طور که در اسکرین شات ها می بینید فوق العادست . Fruit Ninja از ادامه مطلب با حجم 13 مگابایت قابل دانلود است .

نکته : گوشی Nokia 500 به دلیل سخت افزار ضعیف و عدم برخورداری از Gpu گرافیکی ، توانایی اجرای هیج نوع بازی hd حتی این بازی که معرفی شد را ندارد .  همچنین بازی بر روی گوشی های S60v5 همچون 5800 , N97 و … قابل اجرا نیست .


 دانلود بازی Fruit Ninja برای گوشی های S60v5 و 3^ با حجم 13 مگابایت 

  پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com