اگر شما نیز یکی از علاقه مندان به بازی های مهیج اندروید هستید همراه ما باشید . اینبار در موبایل ها قصد معرفی یکی از برترین بازی های سه بعدی را داریم که در زمینه بازی های مسابقه و سرعت یکی از بهترین ها می باشد . نام این بازی بی نظیر Jet Car Stunts است ! این بازی ابتدا در سال 2009 برای سیستم عامل ISO معرفی و پس از مدتی برای سایر سیستم عامل ها منتشر شد . در وصف ویژگی های این بازی به همین نکته اکتفا می کنیم که این بازی هم اکنون با 100 هزار بار دانلود و کسب امتیاز بی نظیر 4.6 از 5 یکی از محبوب ترین بازی های پلی استوری می باشد . پرش های بی نظیر , مسیر مارپیچ , سرعت بالا , گیم پلی واقعی و استفاده از توربو برای افزایش سرعت از ویژگی های بی نظیر این بازی است . در Jet Car Stunts که شما باید با استفاده از یک ماشین مسابقه ای از روی موانع عبور کنید و به خط پایان برسید و در مسیر از همه سیستم های کنترلی لازم بهره بگیرید.

 

 

 بازی سه بعدی و بسیار زیبا و مهیج Jet Car Stunts 1.06 اندروید

 

 

وجود ویژگی هایی نظیر برخورد با موانع , مسیر انحرافی , دست اندازهای جذاب و واقعی , سربالایی هایی هولناک همراه با انبوهی از ویژگی های دیگر دست به دست هم داده تا این بازی به یکی از بازی های مهیج اندروید مبدل شود . همه‌ی این مسابقات در بالای آسمان‌ها به وقوع می‌پیوندد و تنها یک اشتباه کوچک کوچک کافی است تا سقوط کرده و بازنده شوید!

 

ویژگی های بازی  Jet Car Stunts  اندروید :

• گیم پلی بی نظیر بازی ! سریع بودن , نرم بودن , موانع واقعی به شما کمک میکند تا سریع تر از آنچه که فکرش را بکنید محیطی همانند اتومبیل سواری واقعی را حس کنید

• صدا گذاری جذاب و هیجان انگیز بازی با پشتیبانی از 36 اهنگ دیوانه وار که هر اهنگ حس و حال جدیدی به شما می بخشد

•  گرافیک بی نظیر بازی

• پشتیبانی از قابلیت هایی نظیر توربو , ترمز حرفه ای و ..

• نیاز به دقت فراوان ! در صورت بی توجهی امکان برخورد با موانع و یا پرت شدن از جاده وجود دارد