پس از مدتي سكوت براي نرم افزارهاي جاوا اين بار با دستي پر آمده ايم . بي شك  نرم افزار امروز ما نياز ضروري اكثر كاربران گوشي هاي موبايل مخصوصا دارندگان گوشي هاي سوني اريكسون است  . نرم افزار KD PLAYER بهترين – كاملترين – سريعترين و زيباترين پلير موبايل آن هم با فرمت جاوا و با 3 رزولوشن است كه نياز اكثر كاربران گوشي هاي تحت جاوا را برطرف مي كند . آن چه كه KD PLAYER  را نسبت به بقيه پليرها برتري مي دهد كيفيت صداي فوق العاده بالا و زيبايي بي حد و اندازه و راحتي كار با آن است .

اين نرم افزار با اينكه با فرمت جاوا است اما به هيچ وجه دست كمي از پليرهاي نسخه Sis  كه براي گوشي هاي نوكيا ساخته شده است ندارد . مي توانيد تمامي ويژگي هاي پليرهاي نسخه Sis  را به همراه كلي امكانات ديگر در KD PLAYER  بيابيد . اين نرم افزار قابليت پخش پسوند mp3  و چند پسوند ديگر را داراست . اين نرم افزار در ادامه مطلب با 3 رزولوشن آماده شده است كه شما مي توانيد با توجه به رزولوشن گوشي خود نسخه مربوط به خود را دانلود كنيد .

راهنماي استفاده و افزودن آهنگ به اين برنامه : براي افزودن يك آهنگ يا يك پوشه همان طور كه در عكس ها مي بينيد از menu  گزينه playlist  و بعد از آن گزينه add files  را انتخاب كنيد و پس از انتخاب درايو آهنگ خود مموري كارت يا مموري داخلي خود گوشي و دادن آدرس آهنگ هايتان به اين برنامه گزينه finish  را انتخاب كنيد .

نرم افزار kD PLAYER  براي دانلود با سه رزولوشن

دانلود رزولوشن 176×220 با حجم 132 كيلوبايت

دانلود رزولوشن 240×320 با حجم 141 كيلوبايت

دانلود رزولوشن 128×160 با حجم 129 كيلوبايت

پسورد فايل هاي فشرده : www.mobileha.com