مدیریت :  ضمن عرض پوزش به دلیل دیرکرد در آماده سازی آموزش جدید هک تمام گوشی های سیمبین ، به دلیل اینکه سعی کردیم آموزش واقعا کامل و به ساده ترین حالت ممکن توضیح داده شود مقداری در ارائه آموزش در تاریخ معین بد قولی کردیم . برای تاریخ جمعه 22 شهریور منتظر سورپرایز موبایل ها باشید .

اگر اهل موزیک و برنامه های سیمبین باشید مطمئنا LCG Jukebox را می شناسید . یک موزیک پلیر واقعا کامل و قوی که محصولی از کمپانی Lonely Cat Game می باشد که تقریبا هر کمبودی که در موزیک پلیر پیش فرض گوشی های سیمبین وجود دارد  در این موزیک پلیر رفع شده و دارای امکلانات جالبی است . نسخه های مختلفی از این موزیک پلیر به صورت کرک شده و کرک نشده و حتی کرک های تک آیکونه و 2 آیکونه موجود است که ظاهر همگی پس از طی مدت زمانی محدود غیر فعال و یا به طور کامل از کار می افتند . اما این بار می توانید نسخه 2.70 از این موزیک پلیر را با کرک دائمی پایتون دانلود نمایید !

کرک تحت پایتون کرکی است که در این نوع کرک ابندا باید نرم افزار پایتون که یک پیش نیاز محسوب می شود را نصب و سپس اقدام به نصب موزیک پلیر کنید که در این شرایط پایتون به صورت خودکار و بدون کوچکترین دخالت شما پس از هر بار باز و بسته شدن نرم افزار نسخه تریال آن را به تعداد روزهای بالاتر تمدید می کند ! که در این شرایط تقریبا نرم افزار به صورت مادام العمر کار می کند . دقت نمایید که برای نصب پایتون و خود موزیک پلیر می بایست حتما گوشی سیمبین خود را هک کرده باشید ( ساین هم در این مورد جوابگو نخواهد بود و گوشی الزاما باید هک شده باشد )

از خصوصیات بارز نرم افزار LCGJukebox می توان به موارد زیر اشاره کرد :

**  کیفیت صدای فوق العاده و بالای این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای مشابه
**  دارا بودن انواع اکولایزر jazz – bass و … همانند نرم افزارهای کامپیوتری
**  امکان استفاده از تایمر برای خارج شدن اتوماتیک نرم افزار پس از مدت زمان معین
**  نمایش Lyric های موزیک
** نمایش تصاویر قرار داده شده بر روی موزیک
**  کاربری آسان
**  دارا بودن رقص نور
**  پوسته شیشه ای (مطابق با تم گوشی شما هماهنگ می شود)
** امکان تغییر رنگ به دلخواه
**  امکان پخش کانالهای رادیویی موزیک (با استفاده از GPRS)
**  امکان نمایش Lyrics موزیک
**  امکان نمایش تصویر ذخیره شده در موزیک (Album Pic)

و خیلی امکانات جالب دیگر که خودتان هنگام کار با برنامه به آن پی می برید .

نکته : نرم افزار علاوه بر اینکه قابلیت نصب بر روی گوشی های S60v3 و S60v5 و 3^ را داراست بر روی سیمبین های Anna و Belle هم نصب و به صورت کامل تست شده است .

LCG Jukebox را می توانید در نسخه 2.70 به همراه راهنمای نصب از ادامه مطلب و از سرور موبایل ها دات کام دانلود نمایید .

 دانلود LCG Jukebox v2.70 برای گوشی های S60v3 و S60v5 و 3^ با حجم 4 مگابایت 

  پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com

راهنمای نصب : پس از دانلود فایل دانلودی  آن را از حالت فشرده خارج کرده و ابتدا فایل  شماره 1 و سپس فایل شماره 2 را بر روی گوشی سیمبین خود نصب نمایید . دفت نمایید هر دو فایل بر روی یک مموری نصب شوند .