خوب وقت آن رسیده که به قولمان عمل کنیم و دو سورپرایزی که قصد معرفی آن را داشتیم را به دوستان تقدیم کنیم . امروز قصد داریم سورپرایز مخصوص گوشی های S60v3 را معرفی کنیم که پس از جست و جو نسخه مناسب این نرم افزار برای گوشی های s60v5 را هم یافتیم که آن را برای رفاه حال دوستانی که گوشی های s60v5 دارند در همین پست معرفی می کنیم که لینک دانلود نسخه s60v5 هم در ادامه مطلب موجود است .

همان طور که می دانید بازار طرح های تشویقی ایرانسل مانند gprs نامحدود یک روزه و چند روزه و هفته ای و ماهانه و حتی به صورت محدودیت حجمی مانند حجم های 5 و 10 15 و 50 مگابایت ( انتخاب هر کدام با شماست ) داغ شده است .اپراتورهای دیگر مانند همراه اول هم تکانی به خود داده اند و gprs خود را با قیمت هایی شبیه به قیمت ایرانسل عرضه کرده اند .. بگذارید بیشتر توضیح ندهیم تا از بحث خودمان دور نشویم .

حالا که شما از هر کدام از این نوع اینترنت های موبایل استفاده می کنید شاید دوست دارید از اینترنت و طرح تشویقی gprs سیم کارت خود نهایت استفاده را ببرید ! دوستان زیادی هستند که اینترنت های پر سرعت ندارند اما دوست دارند توسط گوشی و اینترنت gprs  فایل های مورد نیاز خود مانند انواع موزیک ها و .. را دانلود کنند . اما متاسفانه مشکلی که وجود دارد این است که مرورگر اکثر گوشی های سیمبیان قابلیت resume و ادامه دانلود را ندارند و اگر شما بخواهید توسط مرورگرخود گوشی به  دانلود فایل های خود بپردازید با مشکلات زیادی مانند سرعت پایین دانلود و نداشتن قابلیت ادامه دانلود روبرو می شوید که با این قطع و وصل های مکرر اینترنت ایرانسل یا همراه اول قطعا به مشکل بر می خورید . اما مشکل بزرگتری که برای استفاده از مرورگر گوشی برای دانلود وجود دارد این است که متاسفانه مرورگر خود گوشی به غیر از دانلود چند پسوند فایل اجازه دانلود فایل هایی با دیگر پسوندها مانند پسوند فایل های تصویری مانند avi و …را به شما نمی دهند . شاید شما دوست داشتید یک فایل avi چند مگابایتی را دانلود کنید در این صورت این امکان توسط مرورگر گوشی به شما داده نمی شود .

پس چاره چیست ؟؟

قصد داریم بهترین دانلود منیجر برای گوشی های s60v3  و s60v5 را به دوستانی که از این دو سری گوشی  استفاده می کنند معرفی کنیم . نام این دانلود منیجر فوق العاده MobileDownloadAccelerator می باشد که این نرم افزار دقیقا برای دانلود انواع فایل ها در گوشی های موبایل سیمبیان s60v3 و s60v5  تولید شده است .

کافیست توسط مرورگر گوشی بر روی لینک های درخواستی خود برای دانلود کلیک کنید تا نرم افزار عملیات دانلود را آغاز کند .

از امکانات این نرم افزار بی نظیر می توان به موارد زیر اشاره کرد :

دانلود تمام  فایل ها با هر پسوند موجود  ! ( اصلا هرچه که شما برای دانلود انتخاب کنید توسط این برنامه دانلود می شود و چیزی به اسم دانلود پسوندهای خاص برای این نرم افزار تعریف نشده است )

عدم نیاز به باز بودن و باز کردن برنامه قبل از دانلود ( خود نرم افزار همانند دانلود منیجرهای کامپیوتر به محض کلیک شما روی یک فایل برای دانلود شروع به کار کرده و عملیات دانلود را شروع می کند !

استفاده ار تمام پهنای باند اینترنت موبایل  برای دانلود فایل های انتخابی شما با نهایت سرعت

قابلیت resume و ادامه دانلود فایل هایی که به دلایل مختلف مانند قطع شدن gprs به صورت ناقص دانلود شده اند .

نرم افزار کاملا کرک شده و بی نیاز به هر گونه کیجن  و سریال و فعال سازی است .

این نسخه از نرم افزار کاملا انگلیسی است ( نسخه های متفاوتی از این نرم افزار در اینترنت موجود است که همگی با زبان چینی منتشر شده اند ! )

برای استفاده از تمام قابلیت های این نرم افزار مانند فعال شده سریع و اتوماتیک برای دانلود فایل های انتخابی تان باید حتما از مرورگر خود گوشی استفاده کنید . چون مرورگرهای دیگر مانند opera خودشان دانلود منیجر اختصاصی ( کامل نیست ) دارند و با این نرم افزار سازگار نیستند .

توجه داشته باشید که این نرم افزار برای نصب احتیاج به ساین و یا هک گوشی دارد و اگر همچنان با ساین وهک گوشی مشکل دارید به اینجا و اینجا مراجعه کنید .

هم اکنون می توانید این نرم افزار فوق العاده را از ادامه مطلب دانلود نمایید .

دانلود نرم افزار Mobile Download Accelerator 2.0.20 برای گوشی های s60v3 با حجم 543 کیلوبایت

دانلود نرم افزار Mobile Download Accelerator 2.0.20 برای گوشی های s60v5 با حجم 500 کیلوبایت

پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com