اگر شما هم یکی از  کاربران اسمارت فون های اندرویدی باشید , به طور حتم نام Telegram را شنیده یا از این برنامه استفاده می کنید ! تلگرام یک پیام رسان ساده , سریع , امن با رابط کاربری زیبا و کاربرپسند است که هم اکنون مورد توجه بسیاری از کاربران سیستم عامل اندروید از جمله کاربران ایرانی قرار گرفته است .  تلگرام یکی از سریع ترین برنامه های پیام رسانی سیستم عامل اندروید می باشد که از طریق مراکز داده در سراسر جهان اطلاعات , مجموعه اطلاعات ارسالی و دریافتی را در کمترین زمان ممکن به مقصد می رساند .  پشتیبانی از اطلاع رسانی فوق العاده ( یک تیک به نشانه ارسال و 2 تیک به نشانه پیام خوانده شده ) , امکان ارسال پیام به تعداد نامحدود , امکان ارسال عکس , فیلم , صدا از ویژگی های کلیدی پیام رسان تلگرام است . تمام گفته های ما مقدمه ای شد برای معرفی نسخه ای متفاوت از تلگرام یعنی موبوگرام ( Mobogram ) ! موبوگرام علاوه بر داشتن تمام ویژگی های موجود در پیام رسان تلگرام ویژگی های کاربردی و منحصر به فرد دیگری را به کاربران خود ارائه می دهد . نسخه جدید موبوگرام ویژگی هایی بسیار بیشتر از تلگرام را در اختیار شما قرار خواهد داد . از این رو پیشنهاد می کنیم ویژگی های کلیدی این اپلیکیشن اندروید ی را در ادامه مطلب مشاهده نمایید .

 

 

دانلود Mobogram T3.13.1-M9.6 نسخه جدید موبوگرام

 

 

ویژگی های اپلیکیشن موبوگرام :

 

* موبوگرام با قابلیت مدیریت دانلود امکان زمان بندی دانلود را برای کاربران فراهم نموده است

بدین منظور می توانید فایل های مورد نظر خود را زمان بندی کرده و شبانه دانلود کنید تا هزینه کمتری را پرداخت کنید !

* پشتیبانی از پوسته و تم های زیبا و شیک

* پشتیبانی از زبان فارسی و فونت های زیبا ( اگر در جستجوی  تلگرام فارسی یا موبوگرام فارسی هستید موبوگرام دقیقا همان چیزی هست که انتظار دارید )

* انتخاب استیکر های مورد علاقه

بدین منظور می توانید از استیکر هایی که بیشتر استفاده می کنید را علامت گذاری کنید و در یک مجموعه در موبوگرام مشاهده کنید

– مدیریت کامل فایل ها و رسانه ها

بدین منظور شما می توانید با موبوگرام به راحتی فایل های دانلود شده را از فایل های استفاده شده به هنگام چت به صورت تفکیک شده مشاهده کنید

* نمایش تغییرات مخاطبین با ذکر تاریخ تغییرات

* پشتیبانی از آیدی یاب ! با دادن آیدی دوستانتان به راحتی آن ها را پیدا کنید

* امکان مخفی سازی چت های دلخواه خودتان و رمزگذاری دقیق بر روی چت های مخفی

* امکان فعال سازی حالت روح ( مخفی شدن در تلگرام ) !!! در تلگرام آنلاین باشید ولی آفلاین دیده شوید !

* پیام ها را بخوانید بدون آن که 2 تیک در کنار اسم شما نوشته شود !!

* تفکیک چت ها با جداسازی گروه ها از یکدیگر

* امکان دسته بندی چت ها

* شما می توانید چت , گروه و کانال های خودتان را به صورت منظم دسته بندی کنید مثلا خنده دار , ترسناک و ..

* موبوگرام امکان forward پیشرفته را برای کاربران فراهم کرده است ! بدین ترتیب به هنگام forward می توانید اطلاعات را ویرایش کنید

* forward چندگانه بدون هیچ نقل و قولی

 

توضیحات : اپلیکیشن موبوگرام نسخه غیر رسمی برنامه تلگرام است که می توان از آن به عنوان تلگرام فارسی یاد کرد , موبوگرام با دریافت api تلگرام تمام خصوصیات موجود در تلگرام را در خود گنجانده و افزون بر این ویژگی ها , قابلیت های بی نظیر دیگری دارد که در درون مطلب می توانید این خصوصیات موبوگرام برای اندروید را مشاهده کنید .