آیا شما هم جزو افرادی هستید که بر روی inbox و قسمت sms و مسیج گوشی سیمبین خود حساس هستید و دوست ندارید کسی حتی به صورت اتقاقی sms های شما و متن های آن را بخواند ؟ آیا می خواهید بر روی قسمت Message خود و یا sms های یک فرد خاص رمز بگذارید و یا حتی آن ها را مخفی کنید ؟ اگر به دنبال چنین نرم افزاری می گردید موبایل ها دات کام به شما پیشنهاد می کند از نرم افزار فوق العاده و کم نظیر MumSms استفاده کنید .

از قابلیت های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

** توانایی رمزگذاری روی پیامها
** قابلیت مخفی کردن SMS ها در Inbox و Draft و پوشه های دیگر
**  نگاه داشتن پیام های ورودی و نرسیدن Delivery Report به شخص فرستنده

نسخه ها و ورژن های مختلفی از این نرم افزار در اینترنت و وب سایت های مختلف وجود دارد که کرک آن ها به از چند روز استفاده به دلایل نامعلوم از کار می افتد و نرم افزار غیر فعال می شود اما در این  پست از سایت موبایل ها دات کام می توانید نسخه کرک شده از این نرم افزار با کرک 100% سالم و همیشگی را دانلود نمایید . دقت نمایید که این نرم افزار برای نصب احتیاج به ساین یا هک گوشی دارد که اگر با این کلمات آشنا نیستید می توانید به  اینجا  و اینجا مراجعه کنیدمراجعه نمایید .  این نسخه از نرم افزار قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی های S60v3 و S60v5 و 3^ را داراست که می توانید آن را از ازدامه مطلب دانلود نمایید .

آموزش استفاده از نرم افزار و کار با آن نیز در ادامه مطلب موجود است …

آموزش استفاده از نرم افزار :  ابتدا option را زده و سپس گزینه profiles را انتخاب می کنید  و دوباره option و personalise و اگر میخواهید کلیه مسیج هایی که به شما ارسال می شود نشان داده نشود و فقط در این برنامه نشان داده شود گزینه 1 را به Not IN the List تغییر دهید و اگر  می خواهید مسیج های ارسال و دریافتی یک شماره خاص مخفی شود گزینه 1 را به IN the List تغییر دهید و سپس Back را زده و option را بزنید و Modify List را زده و با استفاده از گزینه option شماره دلخواه خود را برای مخفی کردن وارد کنید. و بعد از اینکه شماره ای اضافه کردید یا اینکه اضافه نکردید و کلیه مسجیها را میخواهید مخفی کنید با Back به صفحه اول خود برنامه برگردید و option را زده و Enable Monitor را بزنید تا برنامه فعال شود.


   دانلود نرم افزار  MumSms v5.11.4 با کرک سالم برای گوشی های سیمبین S60v3 و S60v5 و 3^ با حجم 170 کیلوبایت 

  پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com