مدیریت : آموزش هک و ساین تمام مدل گوشی های سیمبین نوکیا ، سامسونگ و سونی اریکسون در حال آماده سازی است ، برای تاریخ 4 شنبه 20 اردیبهشت منتظر سورپرایز موبایل ها باشید !

همان طور که مطلع هستید تمام نسخه های نرم افزار Opera Mini از مدت ها پیش غیر فعال شده و کاربران Opera Mini قدرتمند اجبارا محبور به مهاجرت به همزاد چینی این نرم افزار یعنی UC Browser شده اند ! سایت موبایل ها دات کام که همیشه در معرفی نسخه های سالم Opera Mini پیشرو بوده مدتی طولانی به دلیل شرایط کاری و مشکلات سرور و هزینه های آن به طور موقت به صورت راکد در آمده بود و قادر به معرفی نسخه های سالم این مرورگر فوق العاده نبودیم . اما همان طور که عرض کردیم مجددا برگشتیم و قصد داریم تا جایی که امکان دارد رضایت خاطر شما عزیران را جلب کنیم . به عنوان هدیه بازگشایی و فعالیت مجدد موبایل ها قصد معرفی نسخه سالم از نرم افزار Opera Mini با ورژن 6.5 و با فرمت جاوا  را داریم که قابلیت عبور از تمام محدودیت های اینترنتی را داراست و شما توسط آن قادر به بازدید از هر نوع سایت و هر نوع شبکه اجتماعی نظیر فیس Bo0k هستید !

این نرم افزار به طور کامل بر روی سه مدل گوشی سیمبین S60v3 و S60v5  و  3^  و دو گوشی جاوا تست شد و به طور کامل کار می کند . فقط نکته مهمی جهت کارکرد صحیح نرم افزار و عبور کردن از قسمت installig نرم افزار در اولین بازگشایی وجود دارد و آن هم اینکه قبل از اینکه Opera Mini را نصب کنید می بایست حتما و حتما تاریخ میلادی گوشی سیمبین  یا جاوا خود را به تاریخ دقیق میلادی روز تنظیم نمایید  در غیر این صورت نرم افزار در فعالسازی اولیه و در قسمت installing ثابت خواهد ماند !  این نسخه از نرم افزار از ادامه مطلب و از سرور موبایل ها با لینک مستقیم قابل دانلود است .

توضیح پایانی : این نسخه از Opera Mini به طور کامل از زبان شیرین فارسی هم پشتیبانی می کند و مشکلی برای نمایش کاراکترهای فارسی ندارد و در فایل دانلودی هم با نام Classic Font مشخص شده است  اما چنانچه مشکل عدم نمایش صحیح کاراکترهای فارسی را بر روی گوشی خود داشتید از نسخه Edited Font ا که در فایل دانلودی موجود است استفاده نمایید .