بار ديگر قصد معرفي يك نرم افزار Messenger براي Mobile را داريم كه با استفاده از ان قادريد تا در تلفن همراه خود اقدام به چت با دوستان خود در سرويسهاي Yahoo – Gmail و MSN كنيد .

قبلاً نيز چند نرم افزار براي Chat با تلفن همراه در سايت موبایل ها معرفي شده بود ، اما نرم افزاري كه اينبار قصد معرفي آن را داريم داراي امكانات باورنكردني و جالبي است كه آن را از همه مسنجرهاي ديگر متمايز مي كند …

نرم افزار Sh Messenger يك نرم افزار با پلات فرم جاوا است كه به تازگي عرضه و پخش شده است و داراي امكانات متفاوت و منحصر به فردي است كه در ادامه مطلب به شرح مفصل آن خواهيم پرداخت .

 

نرم افزار چت sh messenger - موبایل ها دات کام

سايت موبايل ها دات كام افتخار دارد ، جزء اولين سايتهاي پارسي زبان است كه اقدام به معرفي اين نرم افزار مي كند .

امكانات نرم افزار Sh Messenger Platinum :

پشتيباني از زبان فارسي !
برقراري امكات چت و گفتگو با دوستان خود در سرويسهاي مختلف
نمايش و ارسال شكلكهاي ياهو
نمايش دوستان Invisible
اطلاع از Online و Offline شدن دوستانتان
استفاده از صداهاي آشناي ياهو مسنجر
امكان Add و Remove آي دي
امكان ارسال PM هاي گروهي
امكان نمايش Avatar
امكان ارسال فايل (Send File)
كمترين هزينهSend و Receive
امكان اجرا در اكثر تلفنهاي همراه
ظاهر زيبا و استفاده آسان
امكان تغيير پوسته (Theme)
امكان Message Archive

پشتيباني از زبان فارسي ! : بله درست است ، اگر دقت كرده باشيد هيچكدام از نرم افزارهاي مسنجر موبايل قادر به پشتيباني از حروف يونيكد فارسي نيستند و لذا شما قادر به مشاهده پيامهاي دوستاني كه فارسي تايپ شده اند نيستيد . اما نرم افزار Sh Messenger Platinum براي اولين بار به صورت كامل از زبان فارسي پشتيباني كرده و قادر به نمايش و يا ارسال حروف فارسي است .
برقراري امكات چت و گفتگو با دوستان خود در سرويسهاي مختلف : با استفاده از Sh Messenger قادر به برقراري چت و گفتگو بين سرويس هاي مختلف chat از جمله Yahoo و Gmail و MSN هستيد كه شما را قادر مي سازد تا همزمان با دوستان خود در هر سه سرويس در ارتباط باشيد .
نمايش و ارسال شكلكهاي ياهو : يكي ديگر از مزيتهاي اين نرم افزار امكان استفاده از تعداد زيادي از شكلك (Smile) هاي پر طرفدار Yahoo و همچنين نمايش Smile‌ هاي ارسالي دوستانتان در نرم افزار مي باشد .
نمايش دوستان Invisaibe : بله درست است … براي اولين بار با استفاده از قابليت Spy اين نرم افزار مي توانيد تا در هر لحظه بفهميد كه آيا دوست شما واقعاً آفلاين است و يا به صورت مخفي (Invisible) آنلاين شده است !
اطلاع از Online و Offline شدن دوستانتان : قابليت جالب ديگري كه اين نرم افزار دارد ، نمايش آنلاين و آفلاين شدن دوستان شما در مسنجر است . (دقيقا مشابه سرويس Yahoo Messenger در كامپيوترتان كه وضعيت آفلاين و آنلاين شدن دوستانتان را در كنار ساعت ويندوز نمايش مي دهد)
استفاده از صداهاي آشناي ياهو مسنجر : يكي ديگر از قابليتهاي جالب اين نرم افزار استفاده از صداهاي آشناي ياهو مسنجر است . عمل آنلاين و آفلاين شدن دوستان ، Buzz!!! و …. دقيقاً مشابه صداهاي Yahoo Messenger شبيه سازي شده اند .
امكان Add و Remove آي دي : با استفاده از اين قابليت مي توانيد تا اقدام به اضاغه نمودن يك ID جديد و يا حذف يكي از دوستانتان از ليست موجود كنيد .
امكان ارسال PM هاي گروهي : قابليت جالب ديگري كه اين نرم افزار دارد ، امكان ارسال پيام (PM) به يكباره براي تمامي دوستان خود در يك Group خاص است كه شما را قادر مي سازد تا يك پيام را به يكباره براي دوستان زيادي ارسال كنيد همچنين قادر به ارسال PM براي افرادي كه در Add List شما وجود ندارند نيز مهيا شده است .
امكان نمايش Avatar : يكي ديگر از قابليتهاي منحصر به فرد اين نرم افزار امكان نمايش Avatar دوستانتان و همچنين درج يك عكس دلخواه به عنوان Avatar است .
امكان ارسال فايل (Send File) : يكي ديگر از قابلتهاي Sh Messenger قابليت ارسال فايل است ! همچنين با امكان مشابه ديگري كه اين نرم افزار در اختيار شما قرار مي دهد ، قادريد تا يك عكس با استفاده از دوربين تلفن همراه خود بگيريد تا خود نرم افزار آن را براي طرف مقابل ارسال كند .
كمترين هزينهSend و Receive : اين نرم افزار نسبت به نرم افزارهاي مشابه كمترين ميزان دريافت و ارسال اطلاعات را دارد ، لذا هزينه اندكي را براي متصل بودن مي پردازيد .
امكان اجرا در اكثر تلفنهاي همراه : از آنجايي كه اين نرم افزار با استفاده از پلات فرم جاوا تهيه شده است لذا قادريد تا از آن در اكثر تلفنهاي همراه قابل نصب و اجرا است . تاكنون تيم موبايل ها دات كام اين نرم افزار را در مدلهاي مختلف سوني اريسكون و نوكيا مورد آزمايش قرار داده است .
ظاهر زيبا و استفاده آسان : ظاهر بسيار زيباي نرم افزار و امكان استفاده آسان از نرم افزار از ديگر قابليتهاي مفيد اين نرم افزار به شمار مي رود . شايان ذكر است Sh Messenger تنها نرم افزار جاوا ايست كه براي تايپ هنگام چت پنجره جديدي براي تايپ باز نمي شود و در همان پنجره گفتگو با دوستتان همزمان كه قادر به مشاهده پيامهاي وي هستيد ، قادر به ارسال پيام براي وي مي باشيد .
امكان تغيير پوسته (Theme) : يكي ديگر از قابلتهاي جالب اين نرم افزار قابليت تغيير پوسته يا همان theme نرم افزار است كه شما را قادر مي سازد تا محيط متفاوتي را مطابق با سليقه خود براي چت و گفتگو ايجاد كنيد .
امكان Message Archive : ذخيره تمامي متن گفتگوهايتان و امكان دسترسي به آنها از طريق سايت نرم افزار از ديگر قابليتهاي منحصر به فرد اين نرم افزار است . ضمن اينكه مي توانيد امكان ذخيره اتوماتيك پيام ها را نيز از طريق سايت نرم افزار غير فعال سازيد .

براي استفاده از نرم افزار ابتدا لازم است تا يك Account براي خود در سايت نرم افزار ايجاد كنيد . براي اين كار ابتدا به صفحه ثبت نام مراجعه كرده و پس از ثبت نام در سايت مي توانيد با وارد كردن نام كاربري (Username) و كلمه عبور (Password) و سپس نام كاربري و كلمه عبور خود در سرويس Yahoo يا GTalk يا MSN ، در نرم افزار نصب شده در تلفن همراه ، وارد محيط Chat شويد .

دانلود نرم افزار Sh Messenger نسخه 2.5 (قابل اجرا در اکثر تلفنهای همراه)

پسورد : www.mobileha.com

دانلود نسخه مخصوص تلفنهای همراه پاکت پی سی

دانلود نسخه مخصوص تلفنهای همراه با سیستم عامل ویندوز موبایل

حجم : 169 كيلوبايت

دانلود پوسته های (theme) نرم افزار

ورود به صفحه ثبت نام نرم افزار Sh Messenger