از مدت ها پيش با فعال شدن gprs ( اينترنت ) همراه اول و فعال بودن gprs  ايرانسل به دليل داغ بودن بازار استفاده كنندگان از اين سرويس قصد معرفي دو مسنجر يا اين طور بگوييم دو ابر مسنجر را داشتيم كه به لطف خدا امروزفرصت شد . البته با توليد سيم كارت هاي ايرانسل استفاده كنندگان از سرويس gprs و اينترنت موبايل در ايران به شدت زياد شدند همچنين پس از فعال شدن  gprs همراه اول نيز به شمار اين كاربران اضافه شد . اما آبا واقعا به نظر شما اين اينترنت ها براي باز كردن سايت ها و استفاده كامل از اينترنت به صرفه هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟

slicklogo11

impluslogo1

اگر بخواهيم از به صرفه نبودن چشم پوشي كنيم مشكل ديگر gprs ايرانسل و همراه اول سرعت پايين آن است . جا دارد اين جا مطلبي را عنوان كنيم كه احتمالا موجبايت خنده شما را فراهم مي كند . رئييس شركت همراه اول به صراحت اعلام كرده است كه انتظار نداشته باشيد با gprs همراه اول سايت باز كنيد ……. واقعا جالب است . اين طور نيست ؟؟ پس تنها استفاده اي كه مي شود از اين اينتزنت ها كرد احتمالا استفاده از نرم افزارهاي مسنجر است . ما هم امروز قصد داريم دو ابر مسنجر را معرفي كنيم كه در نوع خود بي نطير هستند . البته مسنجر nimbuzz  هم فوق العاده است كه قبلا در سايت معرفي شده است . همچينين اين مسنجر داراي چت روم هم مي باشد كه شايد 50% از چت روم هاي اين نرم افزار را ايراني ها تشكيل مي دهند . لينك دانلود nimbuzz را هم  براي دوستاني كه تازه به سايت ما پيوسته اند دوباره قرار مي دهيم . براي دانلود مسنجر nimbuzz  و خواندن توضيحات آن به اين جا مراجعه كنيد .

خوب به طور كامل به معرفي دو مسنجر slick و IMPlus مي پردازيم تا بر حسب نياز خود يكي از آن ها را دانلود كنيد .براي خواندن توضيحات  كامل و مزايا و معايب اين دو مسنجر به ادامه مطلب مراجعه نماييد  ……….

مسنجر slick ساخته شركت قدرتمند lonely cat games مي باشد . اين شركت با توليد file manager قدرتمند به نام X-plore جاي صحبتي براي ديگر file manager ها باقي نگذاشته است . مزايا و معايب مسنجر slick را در زير براي شما دوستان مي نويسيم . انتخاب با شماست . نا گفته نماند كه به معرفي آخرين نسخه از اين دو مسنجر يعني slick  و IMPlus مي پردازيم . پس مي توانيد آخرين نسخه ها را با لينك مستقيم از سايت خودتان يعني موبايل ها دات كام دانلود كنيد .

slickpic2

مزاياي slick :

پشتیبانی از ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber

امكان add و delete آيدي هاي add list تان
ارسال متن و شکلکهای دقيقا شبيه با ياهو مسنجر كامپيوتر
امکان نگه داری آرشیو چت هايتان
امکان ارسال و دریافت فایل ( دقيقا همانند ياهو مسنجر كامپيوتر گزينه send file داريد . و جالبي و شگفتي  اين گزينه در اين مسنجر اين است كه شما حتي مي توانيد از كامپيوتر مقابل فايل بگيريد و يا فايلي از گوشي خود براي طرف مقابل ارسال كنيد !!!!!!!  اين يك قابليت بي نظير اين مسنجر است اما در مسنجر هاي ديگر با وجود گزينه Send file  شما تنها قادر خواهيد بود موبايل به موبايل فايل ارسال كنيد از همه مهم تر اينكه مثلا اگر شما از IMPlus استفاده مي كتيد طرف مقابل شما هم بايد با اين نرم افزار در گوشي خودآنلاين شده باشد تا بتواند از شما فايلي دريافت كند يا فايلي براي او ارسال كنيد

امکان ارسال و بازکردن لینک ها
قابلیت نمایش Offline
امکان نوشتن customize status ( نوشته جلوي آيدي )
و در اين نسخه پشتياني از سيمبيان جديد به كار رفته در گوشي نوكيا 5800  و قابليت تاچ اسكرين اين گوشي

امکان آپديت رايگان نرم افزار از طريق خود گوشي با اتصال به سايت سازنده. همچينين شما مي توانيد از طريق كامپيوتر خود با مراجعه به سايت سازنده يعني اين جا همواره نسخه هاي جديد اين نرم افزار را دانلود كنيد .

دوستاني كه گوشي هاي سمبيان سري 60 و سيمبيان uiq3 و uiq  هم دارند مي توانند با مراجعه به اين سايت نسخه هاي مخصوص گوشي خود را دانلود كرده و از sllick اين نرم افزار فوق العاده جالب بهره مند گردند .

امکان تعويض رنگ نرم افزار و يا  تبعيت از رنگ تم شما كه در اين صورت نرم افزار به صورت شيشه اي ديده مي شود كه فوق العاده زيباست ( اين امكان در نسخه جديد اضافه شده است كه هم اكنون اين نسخه توسط سايت ما با لينك مستقيم در اختيار شما قرار داده شده است )

و اما معايب slick

عدم پشتيباني از زبان فارسي . در صورت فارسي بودن pm  دوست شما در اين نرم افزار جملات دوستتان به صورت ?????? ديده مي شود كه براي كساني كه به چت با زبان فارسي مي پردازند يك مشكل حاد است

زيادتر بودن مقدار send  و receive  در اين مسجر نسبت به مسنجر هاي فوق العاده به صرفه ديگر مانند sh messenger ( قبلا در سايت معرفي شده است . به اين جا مراجعه كنيد ) كه با بالا بودن مقدار send  و receive قاعدتا يك مقدار خيلي كم هزينه بيشتري هم از شارژ شما كسر مي شود كه البته با قابليت هايي كه اين مسنجر در اختيار شما قرار مي دهد مي توان از اين مورد چشم پوشي كرد .

impluspic

و اما مسنجر IMPlus

اين مسنجر ريش سفيد تمامي مسنجرهاست . IMPlus يك مسنجر فوق العاده است كه از ديرباز وجود داشته و شناخته شده است و طرفداران خاص خود را دارد . اصلا موقعي كه IMPlus وجود داشت هيچ كدام از مسنجر هاي ديگر مانند slick وجود نداشتند .

مزاياي IMPlus :

پشتيباني كامل از زبان فارسي

پشتیبانی از .ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber

ارسال متن و شکلکهای شبيه سازي شده از ياهو مسنجر كامپيوتر

امكان ارسال و دريافت فايل كه اين يك مزيت است اما ……. اما تنها امكان ارسال فايل از موبايل به موبايل و از IMPlus به IMPlus وجود دارد كه اين واقعا ضعف بزرگي است نسبت به مسنجر slick

امكان add و delete آيدي هاي add list تان

قابلیت نمایش Offline

معايب IMPlus :

نداشتن گزينه customize status ( نوشته جلوي آيدي )

سرعت پايين تر اتصال به سرور ياهو نسبت به مسنجر Slick ( البته بايد بگوييم در ساعات آخر شب مسنجر Slick در اتصال به سرور ياهو كمي ضعيف عمل مي كند كه اين مسنجر به راحتي به سرور ياهو متصل مي شود )

خوب انتخاب با شماست و اما توصيه ما :

اگر راحتي كار و لذت چت كردن با دوستانتان را مي خواهيد پيشنهاد ما مسنجر بي نظير slick است

اگر زبان فارسي نياز داريد IMPlus را به شما پيشنهاد مي كنيم .

اما نظر و پيشنهاد آخر ما اين است كه دو مسنجر را همزمان بر روي گوشي خود نصب داشته باشيد تا تمامي امكانات را داشته باشيد . اميدواريم توضيحات جامع و كامل بوده باشد . مطمئن باشيد نظير توضيحات ما را در هيچ سايت ديگري پيدا نخواهيد كرد .

دانلود نرم افزار Slick نسخه 0.45

كه  تا به اين لحظه آخرين نسخه اين نرم افزار است براي s603rd

( دوستاني كه گوشي آن ها از خانواده s603rd نيست مي توانند با مراجعه به سايت Slick يعني اين جا نسخه مربوط به خود را دانلود كنند . اين نكته را هم متذكر مي شويم كه متاسفانه نرم افزار Slick  نسخه جاوا براي دارندگان گوشي هاي جاوا ندارد )

دانلود نرم افزار  IMPlus نسخه 7.14 كرك شده

اين نرم افزار هم نسخه هاي ديگر سيمبيان مانند uiq3  را داردكه مي توانيد با search آن را بيايبد .  البته اين نرم افزار نسخه جاوا هم دارد كه در صورت درخواست دوستان ان شاالله در فرصتي ديگر در سايت قرار مي دهيم

پسورد فايل فشرده : www.mobileha.com