بگذارید کمی شما را یاد دوران  کودکیتان بیندازیم . زمانی که شما در مدرسه و درس نمره های خوب می گرفتید و در ازای این نمره های خوب از طرف دوست و آشنا و پدر و مادر تشویق می شدید و احتمالا یکی از شیرین ترین هدیه هایی که گرفته بودید پازل های رنگارنگ و کارتونی بود . پازل هایی که نقش بندی شده از یک شخصیت کارتونی یا یک شخصیت دوران کودکی بود .

پازل هایی با پوشش های پلاستیکی که اینقدر دوست داشتنی بودند که تعدادی از ما حتی حاضر نمیشدیم پوشش پلاستیکی روی آن ها را جدا کنیم  . اما حالا آن ورقه های مقوایی و رنگارنگ جای خود را به صفحات گوشی موبایل چند اینچی داده اند . درست که این صفحات اصلا حال و هوای آن ورقه های مقوایی رنگارنگ و براق قدیم را ندارند اما شاید بتوانند کمی جای خالی شان را برایتان پر کنند و شما را یاد دوران کودکی بیندازند . دورانی که هر روز آن خاطره بود . Spb Puzzle یکی از قوی ترین و یا می توانیم بگوییم قوی ترین محصول پازل از شرکت معروف SPB است .

این بازی فوق العاده زیبا و دوست داشتنی قابلیت نصب بر روی تمام گوشی های S60v5 و 3^ ( گوشی های نظیر N8 و C7 و C6-01 و …. ) را داراست . پیشنهاد می کنیم این بازی فوق العاده که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد از دست ندهید .  این بازی با گرافیک فوق العاده و با حجم 7 مگابایت از ادامه مطلب قابل دانلود است

 دانلود بازی Spb Puzzle1.00 برای گوشی های S60v5 و Symbian 3 با حجم 7 مگابایت

 پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com