اگر مطالب سایت موبایل ها دات کام را دنبال می کردید حتما در جریان هستید که سال پیش آموزشی را به منظور هک تمام گوشی های سیمبین ارائه دادیم که با این آموزش و فایل های مورد نیاز ، شما قادر بودید گوشی سیمبین خود را هک کنید .  این آموزش و روش مورد استقبال زیاد شما دوستان و همراه موبایل ها روبرو شد  چرا که با دریافت این متد آموزشی و فایل های مورد نیاز شما قادر بودید از تمام برنامه ها و بازی ها بر روی گوشی خود استفاده کنید و از گوشی خود لذت ببرید و دیگر  به هیچ ارور و پیغامی در نصب برنامه ها بر نمی خوردید . اما مدتی بعد سایت به دلایل مشکلاتی جزئی در سرور و پرداخت هزینه ها مدتی به صورت راکد در آمد و قسمت دریافت فایل های هک را غیر فعال نمودیم  تا این لحظه که با قدرت بیشتر و روش جدیدتر و عملکرد 100% آن بر روی تمامی گوشی های سیمبین با هر نوع مارک و آپدیت نرم افزاری بازگشتیم  . گفتیم هک ! احتمالا ذهن شما درگیر این کلمه ترسناک شد ! اما نه ! هک در عالم موبایل و هک برای سیمبین به آن معنایی  که در کامپیوترهای شخصی برداشت می شود و مورد استفاده قرار می گیرد نیست !

اگر علاقه دارید معنای کامل هک در سیمبین را متوجه شوید پیشنهاد می کنیم حتما توضیحات زیر را بخوانید .

“”” هک :  با این اصطلاح در دنیای نرم افزارهای کامپیوتری %100 آشنایی دارید اما هک در سیمبیان یعنی چه ؟؟؟ کاربران زیادی وقتی نام هک را می شنوند  که قرار است گوشی خود را هک کنند فقط به خاطر نام ترسناک آن ، کارهک گوشی را به نوعی دیگر و به اشتباه و همانند معنی هک در کامپیوتر  برداشت می کنند و از هک گوشی خود و این کار مفید منصرف می شوند . هک در سیمبیان یعنی نهایت آزادی برای شما . یعنی اختیار گوشی شما کاملا به دست خود شما می افتد . اما چگونه ؟؟؟  شرکت سیمبیان نوعی امنیت را برای جلوگیری از نصب نرم افزارهای کرک شده و حمایت از برنامه نویسان و همچنین فروش نرم افزارها و بازی های پولی خود در Ovi Store  در سیستم عامل خود یعنی سیمبین قرار داد .  این امنیت توسط چند فایل که در هسته سیستم عامل قرار داد تضمین می شود که وظیفه این فایل ها این است که قبل از نصب نرم افزارها آن ها را  آنپک و باز کرده و فایل SiS نرم افزار را در مورد وجود الگوریتم های مخرب  و هر نوع علائمی  و نشانه هایی از Crack ( کرک ) بررسی می کند . احتمالا در نصب تعداد زیادی از نرم افزارها و بازی ها با این پیغام ناخوشایند روبرو شده اید ؟

 بله این  پیغام همان پیغام معروف  جلوگیری از نصب برنامه ها و بازی های کرک شده می باشد .  این پیغام حاصل تشخیص همان فایل هایی هستند که توسط سیمبین در سیستم عامل قرار داده شده است .  این یعنی این فایل ها در قسمتی از سیستم عامل سیمبیان وجود دارد و جاسازی شده است این طور نیست ؟؟؟ خوب اگر ما بتوانیم این فایل ها را غیر فعال کنیم یعنی اینکه توانسته ایم گوشی خود را هک نماییم . یعنی پس از اینکه این فایل ها غیر فعال شوند دیگر هیچ فایلی وجود ندارند که فایل های نصبی را تست کنند و اجازه ی نصب نرم افزارهای مختلف و کرک شده را به ما ندهند . بله با این کار امنیت گوشی شما که توسط سیمبیان گذاشته شده است غیرفعال می شود . خوب حالا 2 راه دارید ! اگر خیلی به گوشی خود حساس هستید باید از هک گوشی خود منصرف شوید و نرم افزارهای کرک شده را هم استفاده نکنید و نرم افزارهای مورد نظر خود را از شرکت های سازنده با چند دلار ناقابل بخرید . کمترین قیمت نرم افزارهای موبایل هم به نظر ما  چیزی حدود 14 تا 15 دلار ناقابل حدودا برابر با 15000 تومان به پول ایران است ! اگر امنیت گوشی خود را دوست دارید و هک نمی کنید پس باید نرم افزارها را بخرید . حال یک سوال ؟ گوشی خود را چند خریده اید ؟؟ به عنوان مثال 300 هزار تومان . کافیست 10 تا 15 برنامه مورد علاقه خود را بخرید تا با پولی که برای خرید گوشی خود پرداخته اید برابری کند ! آیا واقعا این کار را می کنید یا مثل ما ترجیح می دهید از برنامه های کرک شده استفاده کنید و قدردان کار هکر ها و کرکر های محترم باشید ؟؟ این راه اول بود و راه دوم هم این هست : گوشی خود را هک کنید “””

خوب امیدواریم اگر از ذهنیت ناخوشایندی از معنای هک گوشی در ذهن شما به وجود آمده بود با توضیحاتی که دادیم کمکی به شما در مورد تفاوت واژه هک در کامپیوتر و هم در سیمبین داده باشیم .

==========================================

امسال و امروز و در این پست قصد معرفی روش جدید و آموزشی جدید و با متدی جدید برای هک تمام گوشی های سیمبین را داریم . دقت کنید بر روی واژه ی هک تمامی گوشی های سیمبین تکیه کردیم . چرا که در روش قبل امکان هک تعدادی از گوشی ها به دلیل بالا رفتن ورژن و آپدیت شدن وجود نداشت . ولی در این روش و متد خاص و فایل هایی که در اختیار شما قرار می گیرد  قادر به هک تمام گوشی های سیمبین با هر نوع برند و مارک و آپدیتی هستید . در این روش هیچ محدودیتی وجود ندارد . در این روش تمام گوشی های نوکیا ، سونی اریکسون ، سامسونگ و حتی گوشی هایی مثل Vivaz و Vivaz Pro و Omnia HD از شرکت سامسونگ و تمام گوشی های نوکیا با سیستم عامل های S60v3 و S60v5 و 3^ مانند گوشی های N8 و C7 و E7  و C6-01 حتی با آپدیت هایی که اخیرا  با نام های Anna و Belle برای این گوشی ها منتشر شده و شما هم گوشی خود را آپدیت کرده اید قابل هک شدن است . 

در این روش با پرداخت مبلغ تاچیز 1500 تومان که تمام این مبالغ خرج هزینه های ماهانه و سالانه سرور موبایل ها می شود آموزشی جامع و کامل و تصویری و با زبانی بسیار ساده در اختیار شما قرار می گیرد که حتی اگر کوچکترین آشنایی ای با سیستم عامل سیمبین ندارید قادر به هک گوشی خود و قادر به نصب تمام برنامه ها و بازی های کرک شده و لذت بردن از گوشی سیمبین خود خواهید بود

. اگر قصد حمایت از موبایل ها را دارید و علافه دارید تاپ ترین مطالب و بهترین بازی ها و نرم افزار های روز دنیای موبایل را به صورت تست شده و با توضیحات کامل در اختیار داشته باشید می توانید ار فرصت پیش آمده استفاده کنید .

پس از پر کردن یک فرم ساده توسط شما و تایید شدن درخواستتان توسط موبایل ها ، همانند سال پیش  ، متد آموزشی در قالب یک فایل PDF آموزشی تصویری به همراه فایل های مورد نیاز جهت هک در یک فایل Zip به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

تکرار می کنیم که در این روش هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد و شما در عرض کمتر از 5 دقیقه قادر به هک تمام گوشی های سیمبین با هر نوع مارک و ورژن و آپدیت نرم افزاری هستید . 

برای درخواست لطفا به لینک زیر بروید

درخواست دریافت راهنمای هک گوشی به همراه فایل های مورد نیاز 

این قسمت به صورت دائمی نیز در هدر بالایی سایت قرار دارد که برای مراجعات بعدی می توانید از این قسمت که با پیکان مشخص شده است استفاده کنید .

با آرزوی سربلندی – موبایل ها دات کام