از اینکه هر دفعه رمز عبور را برای ورود به گوشی اندرویدی تان خود وارد کنید خسته شده اید؟ و از طرفی برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی‌تان در محیط خارج از خانه نمی خواهید تا قفل ورود به گوشی خود را غیرفعال کنید . اینجاست که نرم افزار Unlock With WiFi برایتان مفید خواهد بود. توسط این نرم افزار دیگر نیازی نیست که رمز عبور خود را در محدوده محل زندگی خود وارد کنید . دوست دارید وقتی وارد خانه میشوید گوشی شما متوجه شده و کلمه عبوری را که بر روی قفل گوشی خود گذاشته اید غیر فعال کند و بلوتوث و جی پی اس گوشی را به طور خودکار خاموش کند و هنگامی که از خانه خارج میشوید برعکس این کارها را انجام دهد؟ با نرم افزار  Unlock With WiFi 2.7 این امر امکان پذیر است شما فقط کافی است مشخصات سیستم وایرلس منزل خود را به نرم افزار بدهید  از این به بعد نرم افزار با پیدا کردن این موج وایرلس تمام اعمال دلخواه شما را به صورت خودکار انجام میدهد.

 

 

باز شدن اتوماتیک قفل گوشی‌های اندرویدی با وایرلس - Unlock With WiFi 2.7

 

 

 

ویژگی های اپلیکیشن  Unlock With WiFi  :

• غیرفعال کردن قفل ورودی به گوشی در محدوده شبکه وایرلس از پیش تعیین شده
فعال کردن قفل ورودی به گوشی بلافاصله پس از خروج از محدوده وایرلس داده شده به نرم افزار
• امکان اضافه کردن چند مودم و شبکه وایرلس (مثلا محل کار – محل زندگی و …)

• امکان خاموش و روشن کردن اتوماتیک جی‌پی‌اس و بلوتوث گوشی پس زا ورود یا خروج از منزل
• اجرای اتوماتیک برنامه هنگام شروع به کار تلفن همراه اندرویدی‌تان
• ارائه آخرین نسخه و نسخه کامل و پولی این نرم افزار به صورت رایگان در موبایلها دات کام

 

توضیحات :
جهت امنیت بیشتر نرم افزار ، پس از ورود به محدوده وایرلس محل زندگی خود ، هر بار برای بار اول باید کلمه عبور خود را وارد کنید و تا مدامی که وایرلس گوشی روشن باشد و یا از محدوده تحت پوشش وایرلس خارج نشده باشید ، دیگر نیازی به وارد کردن قفل ورودی نخواهید داشت .

برای امنیت بیشتر ، امکان حذف این برنامه از طریق بخش Apps موجود در گوشی غیرفعال است . در صورتی که نیاز به حذف برنامه پیدا کردید ، وارد برنامه شده و با ورود به بخش تنظیمات ، گزینه Uninstall را انتخاب کنید .