ساعت يك نيمه‌شب، تازه براي خواب چشم‌هايتان گرم‌شده كه تلفن همراهتان از رسيدن پيامكي خبر مي‌دهد، از آنجا كه منتظر هيچ پيامكي نيستيد، سعي مي‌كنيد به آن بي‌اعتنا باشيد، اما چرتتان پاره شده و وسوسه مي‌شويد كه پيامك را بازكنيد؛ حراج مبلمان… بزودي آغاز مي‌شود.

ساعت چهار بعدازظهر با سرعت  در بزرگراه مشغول رانندگي هستيد، قرار است نتيجه جراحي قلب عزيزي را به شما خبر دهند، پيامكي مي‌رسد، مي‌دانيد خطر دارد اما اضطراب امانتان را بريده، پيامك را باز مي‌كنيد مژده … یک آهنگ پیشنواز رایگان برای مشترکین جدید…

پيامك اين روزها به يكي از ابزارهاي نسبتا ارزانقيمت تبليغاتي تبديل شده وگاهي كه منتظر خبر مهمي هستيد اين پيامك‌ها آدم را كلافه مي‌كند.

آیا شما هم جز آن دسته از افراد هستید که از اس ام اس های تبلیغاتی کلافه شده اید؟

در ادامه روشهای غیرفعال سازی دریافت اس‌ام‌اس های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود .

ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل میتوانید عدد 2 را به شماره 5005 ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

و یا میتوانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره 700 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

همراه اول: همچنین برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌بایست با شماره تلفن 09990 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.