توضیحات جدید طریقه استفاده از نرم افزار x-mods برای تغییر آیکون ها در انتهای مطلب اضافه شد .

در پست قبل همان طور که مشاهده کردید بهترین نسخه موجود از برنامه پایتون را معرفی کردیم که به جرات می توانیم بگوییم قادر است تمامی نرم افزارهای تحت پایتون را اجرا کند . امروز قصد داریم با معرفی نرم افزاری دیگر این گفته خودمان را محک بزنیم و ببینیم این نسخه از پایتون تا چه حد با نرم افزارهای تحت پایتون سازگاری دارد و آن ها را اجرا می کند . نرم افزاری که امروز قصد معرفی آن را داریم فایل منیجر تمام و کمال و قدرتمند x-plore می باشد که  نسخه 1.22 این نرم افزار قبل در اینجا معرفی شده بود و می توانید توضیحات و ویژگی های این برنامه را از همان پست بخوانید .  این فایل منیجر محصولی قدرتمند از شرکت lonely cat games می باشد که کمتر کسی پیدا می شود که آن را نشناسد . این نرم افزار توسط سایت سازنده به صورت نسخه چند روزه عرضه می شود که شما پس از پایان مهلت تست نرم افزار باید ان را از شرکت سازنده خریداری کنید و یا از نسخه های کرک شده این برنامه استفاده کنید .

نسخه های کرک شده متعددی از این برنامه بر روی اینترنت به وفور یافت می شود اما متاسفانه هر کدام اشکالات خاص خود را دارد . همچنین جدیدا کرک های جدید نرم افزار به صورت دو آیکونه عرضه می شوند . کرک دو آیکونه به این صورت است که شما وقتی نرم افزار را نصب می کنید از آن دو آیکون در منوی Application ساخته می شود که یک آیکون از نرم افزار برای استفاده از آن و آیکون دیگر مربوط به شارژ کرک نرم افزار است یعنی باید هر چند روز یکبار این آیکون را فشار دهید تا کرک نرم افزار تمدید شود وگرنه دیگر قادر به استفاده از آن نیستید . به ظاهر این نوع کرک خیلی خوب و کاربردی است اما  فرض کنید چند روزی یادتان برود کرک نرم افزار را شارژ کنید و در حال استفاده از X-plore هستید که ناگهان کرک نرم افزار به پایان می رسد و برنامه خود به خود بسته می شود . اینجاست که حال شما تماشایی است چون این مورد در صورتی که چند بار دیگر هم تکرار شود که می شود  واقعا عذاب آور است . اما سایت موبایل ها دات کام قصد دارد بهترین کرک از نسخه 1.50 نرم افزار x-plore را به شما معرفی کند که به صورت تک آیکون و تحت پایتون نوشته شده است که قابل نصب بر روی تمامی گوشی های S60v3   و s60v5 نوکیا می باشد  . این نوع کرک به این صورت است که شما خیلی راحت از نرم افزار استفاده می کنید و کار شارژ کرک این نرم افزار به صورت خودکار و بدون کوچکترین دخالت شما توسط پایتون قدرتمند انجام می شود . ویژگی فوق العاده نسخه x-plore 1.50 پشتیبانی کامل از زبان شیرینی فارسی می باشد که توسط خود شرکت lonelycatgames و به درخواست ایرانیان به این برنامه اضافه شده که واقعا جای تشکر دارد . برای استفاده از xplore 1.50 سایت موبایل ها دات کام کافیست به پست قبل مراجعه کنید و نرم افزار پایتون معرفی شده در آن را دانلود کرده و یا آن را از ادامه مطلب دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید . همچنین  xplore 1.50 را هم از ادامه مطلب دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید . ( نرم افزار به طور خودکار بر روی مموری داخلی گوشی نصب خواهد شد  ) .در اولین بار ممکن است با صفحه شمارش معکوس 3 ثانیه روبرو شوید اما نگران نباشید پایتون می داند کار خود را چگونه انجام دهد . در استفاده های بعدی از xplore شما می توانید خیلی راحت و بی دردسر از این برنامه  استفاده کنید .

خوب حالا شاید از آیکون های x-plore خوشتان نیاید و دوست دارید آن ها را به سلیقه خودتان عوض کنید . بله باز هم سر و کله پایتون پیدا شد . نرم افزار تحت پایتون دیگری برای اینکار با نام X-Mods ساخته شده که کافیست آن را از ادامه مطلب دانلود کرده و پس از نصب x-plore از آن استفاده کنید . پس از نصب X-plore 1.50 نرم افزار X-Mods را هم نصب کنید و آن را اجرا نمایید . حالا می توانید به دلخواه آیکون های برنامه xplore را عوض کنید . پیشنهاد سایت موبایل ها دات کام انتخاب گزینه Touch icons می باشد که واقعا زیباست و x-plore شما را متحول می کند .

دانلود نرم افزار پایتون برای اجرای x-plore با حجم 2 مگابایت

دانلود نرم افزار x-plore 1.50 تحت پایتون با حجم 868 کیلوبایت

دانلود نرم افزار X-Mods برای تغییر آیکون های برنامه x-plore با حجم 2 مگابایت

پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com

نرم افزار ها را به همان ترتیب که برای دانلود گذاشته شده بر روی گوشی خود نصب نمایید .

—————————————————————————————————————————————–

برای استفاده از نرم افزار x-mods برای تغییر آیکون های x-plore طبق توضیحات زیر عمل کنید .

1- ابتدا باید نرم افزار rom patcher را از اینجا دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب نمایید . ( برای نصب نباز به ساین دارد )

2- پچ open4all را با حجم  فقط 1 کیلوبایت از اینجا دانلود کنید

3- حال نرم افزار rom patcher را که در بالا دانلود کردید را بر روی گوشی خود نصب نمایید . پس از نصب نرم افزار به مموری کارت خود رفته می بینید که پوشه ای با حروف بزرگ و با نام PATCHES ساخته شده است . در صورتی که این پوشه ساخته نشده بود خودتان به صورتی دستی این پوشه را با همین نام و با حروف بزرگ یعنی به صورت  PATCHES بسازید . حالا پچ open4all هم که از لینک بالا دانلود کردید از حالت فشرده خارج کنید و فایل Open4All RP را در پوشه PATCHES و در مموری کارت کپی کنید . حالا به نرم افزار rom patcher رفته و با کلیلک بر روی پچ open4all ان را فعال کنید .

پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com

حالا به نرم افزار X-mods رفته و خیلی راحت آیکون دلخواه خود را انتخاب کنید .